Общинска избирателна комисия Горна Малина
РЕШЕНИЕ
№ 88-МИ
Горна Малина, 28.10.2019
ОТНОСНО: Избиране на общински съветници
Брой мандати за общински съветници
тринадесет 13
с думи с цифри
Днес, 28.10.2019 г., в 11:30 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:
Имена на общински съветници |
БРОЙ ГЛАСОВЕ с думи с цифри |
………………………………………… |
нула 0 |
………………………………………… |
…………… …………… |
………………………………………… |
…………… …………… |
ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:
тринадесет 13
(с думи) (с цифри)
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ с думи с цифри |
33. |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
три 3 |
49. |
Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“ |
два 2 |
56. |
БСП за БЪЛГАРИЯ |
три 3 |
67. |
Местна коалиция ДБГ (ВОЛЯ, АБВ) |
два 2 |
69. |
Местна коалиция ГЕРБ (ВОЛЯ) |
три 3 |
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
33. |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
1. |
ИВАН НИКОЛОВ НИКОВ |
А |
217 |
|
|
2. |
СВЕТОСЛАВ ИВАНОВ ЦВЕТКОВ |
А |
122 |
|
|
3. |
МИЛЕНА МИХАЙЛОВА ИВАНОВА |
А |
83 |
|
|
4. |
ЙОРДАН МАНОЛОВ БОНЕВ |
Б |
27 |
|
|
5. |
ИВАНЕЛА ИВАНОВА ПЕЙЧЕВА |
Б |
22 |
6. |
ЙОРДАН ДИМИТРОВ ЧУКОВ |
Б |
12 |
||
7. |
СТОЙЧО ТРАЙКОВ СТОЙНОВ |
Б |
15 |
||
8. |
ЧАВДАР ДИМИТРОВ ПАУНОВ |
Б |
22 |
||
9. |
КОСТАДИН ТРАЯНОВ КОСТАДИНОВ |
Б |
5 |
||
10. |
ЙОРДАН ДИМИТРОВ МАРИНОВ |
Б |
3 |
||
11. |
ИВАН ВЕЛИНОВ ИВАНОВ |
Б |
1 |
||
12. |
ИЛИЯ АСЕНОВ ДИМИТРОВ |
Б |
1 |
||
13. |
ПЕТКО МАРИНОВ ПЕТКОВ |
Б |
11 |
||
49.
|
Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
|
1. |
ТАТЯНА ПАВЛОВА ТОДОРОВА |
А |
75 |
2. |
АЛЕКСАНДЪР ЦВЕТКОВ МИХОВ |
А |
61 |
||
3. |
МИЛЧО ИВАНОВ МИХАЙЛОВ |
А |
59 |
||
4. |
ЛАТИНА ЦВЕТАНОВА ЦВЕТАНОВА |
А |
42 |
||
5. |
РАДОЙ ИВАНОВ ИВАНОВ |
А |
34 |
||
6. |
НИКОЛА МЕТОДИЕВ ПЕТРОВ |
Б |
6 |
||
7. |
ВАНЯ МЕТОДИЕВА МИХАЙЛОВА |
Б |
27 |
||
8. |
СТОЯН ДИМИТРОВ СТОЯНОВ |
Б |
8 |
||
9. |
БОЙКО НИКОЛОВ НЕДЕЛЧЕВ |
Б |
9 |
||
10. |
ВЕЛИН ПЕТРОВ ТИТОВ |
Б |
28 |
||
11. |
НИКОЛАЙ МАРИНОВ НИКОЛОВ |
Б |
24 |
||
56. |
БСП за БЪЛГАРИЯ |
1. |
ЕМИЛ ХРИСТОВ НАЙДЕНОВ |
А |
294 |
2. |
ИВАНКА МЛАДЕНОВА МЛАДЕНОВА |
А |
115 |
||
3. |
ПЪРВОЛЕТКА ПЕТКОВА ЯНАКИЕВА |
А |
83 |
||
4. |
ХРИСТИНА ГЕОРГИЕВА ХРИСТОВА |
А |
51 |
||
5. |
АТАНАС ВЕЛИНОВ ВЛАДОВ |
Б |
14 |
||
6. |
ИВАЙЛО МЕТОДИЕВ ГЪРБОВ |
Б |
29 |
||
7. |
АННА ЗАХАРИЕВА ЦВЕТКОВА |
Б |
18 |
||
8. |
ЦВЕТКО ИВАНОВ ЦВЕТКОВ |
Б |
18 |
||
9. |
МИТКО СЕВЕРИНОВ КАРАМФИЛОВ |
Б |
23 |
||
10. |
ЦВЕТАНКА БОНЕВА ХРИСТОВА |
Б |
21 |
||
11. |
АНКА КРЪСТАНОВА НЕНОВА |
Б |
5 |
||
12. |
СИЛВИЯ ГЕОРГИЕВА ТОДОРОВА |
Б |
12 |
||
13. |
НЕДЯЛКО ГЕОРГИЕВ НЕДЯЛКОВ |
Б |
9 |
||
67.
|
Местна коалиция ДБГ (ВОЛЯ, АБВ)
|
1. |
ВЕЛИЧКА АНГЕЛОВА АНГЕЛОВА |
А |
141 |
2. |
ЙОНКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ |
А |
63 |
||
3. |
СТЕФАН СЛАВЧОВ СЛАВКОВ |
А |
50 |
||
4. |
АТАНАС НИКОЛОВ НИКИФОРОВ |
А |
38 |
||
5. |
ВАНЬО ПЕТРОВ ХАРАЛАМПИЕВ |
А |
33 |
||
6. |
ВЕСЕЛИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ |
Б |
32 |
||
7. |
ДИМИТЪР ЦВЕТКОВ БОТЕВ |
Б |
12 |
||
8. |
БОРИСЛАВ АТАНАСОВ ТОПАЛОВ |
Б |
23 |
||
9. |
ЙОРДАН ПЕТРОВ АЛЕКСИЕВ |
Б |
17 |
||
10. |
ЕЛЕНА ДЕЛЧЕВА КИРИЛОВА |
Б |
10 |
||
11. |
РУМЕН АНГЕЛОВ ПЕТКОВ |
Б |
9 |
||
12. |
ПЕТЪР АТАНАСОВ ЯКИМОВ |
Б |
8 |
||
13. |
ДАНИЕЛ ЧАВДАРОВ ГЕОРГИЕВ |
Б |
26 |
||
69. |
Местна коалиция ГЕРБ (ВОЛЯ) |
1. |
НИКОЛАЙ АТАНАСОВ СТОИЛОВ |
А |
151 |
2. |
ИВАЙЛО МИТКОВ ИЛИЕВ |
А |
95 |
||
3. |
ДИМИТЪР НИКОЛОВ НАРЛИЙСКИ |
А |
87 |
||
4. |
НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ЧОЛАКОВ |
А |
61 |
||
5. |
АСЕН СТЕФАНОВ МИХАЙЛОВ |
А |
49 |
||
6. |
МЛАДЕН ЛЮБЕНОВ МЛАДЕНОВ |
А |
44 |
||
7. |
ВЛАДИМИР МИХАЙЛОВ СТОЙЧЕВ |
Б |
27 |
||
8. |
НЕДЕЛЧО АТАНАСОВ ТОПАЛОВ |
Б |
2 |
||
9. |
ЙОРДАН НЕНОВ НЕНОВ |
Б |
9 |
||
10. |
ВЕНЕТКА ГЕРГИНОВА ТАСКОВА |
Б |
9 |
||
11. |
ГАЛЯ БОРИСОВА АСЕНОВА |
Б |
9 |
||
12. |
ИЛИЯ ИВАНОВ НЕДЯЛКОВ |
Б |
8 |
||
13. |
ЕЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА КИРИЛОВА |
Б |
5 |
(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
1. Александър Цветков Михов Земеделски съюз ********** „Ал. Стамболийски“ |
||
2. Величка Ангелова Ангелова Местна коалиция ********** ДБГ (ВОЛЯ, АБВ) |
||
3. Димитър Николов Нарлийски Местна коалиция ********** ГЕРБ (ВМРО) |
||
4. Емил Христов Найденов БСП за БЪЛГАРИЯ ********** |
||
5. Ивайло Митков Илиев Местна коалиция ********** ГЕРБ (ВМРО) |
||
6. Иван Николов Ников ЗЕМЕДЕЛСКИ ********** НАРОДЕН СЪЮЗ |
||
7. Иванка Младенова Младенова БСП за БЪЛГАРИЯ ********** |
||
8. Йонко Димитров Димитров Местна коалиция ********** ДБГ (ВОЛЯ, АБВ) |
||
9. Милена Михайлова Иванова ЗЕМЕДЕЛСКИ ********** НАРОДЕН СЪЮЗ |
||
10. Николай Атанасов Стоилов Местна коалиция ********** ГЕРБ (ВМРО) |
||
11. Първолетка Петкова Янакиева БСП за БЪЛГАРИЯ ********** |
||
12. Светослав Иванов Цветков ЗЕМЕДЕЛСКИ ********** НАРОДЕН СЪЮЗ |
||
13. Татяна Павлова Тодорова Земеделски съюз ********** „Ал. Стамболийски“ |
(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)
Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:
Няма
Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.
Председател: Антон Марков Марков
Секретар: Ганчо Статев Ганев
* Публикувано на 31.10.2019 в 11:24 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Допълва диспозитива на решения за определяне на резултатите от изборите за общински съветници и кмет на община и кметове на кметства на 27-ти октомври 2019 г.
относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО С. БЕЛОПОПЦИ
относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО С. АПРИЛОВО